Team: Zalsman/Reflex H1

Het vlaggenschip van Reflex bij de mannen speelt seizoen 2020/2021 in de Top Divisie A

Spelers

Robin van Capelle - diagonaal

Geboren: 26-08-1993

Lengte: 2,01 m

Sandor van Straten - passer-loper

Geboren: 20-02-1990

Lengte: 1,94 m

Wessel van Lunzen - passer-loper

Geboren: 17-10-1995

Lengte: 1,88 m

Jesse Schuitemaker - hoofdblokkeerder

Geboren: 07-08-1994

Lengte: 1,97 m

Niek Tijhuis - passer-loper

Geboren: 03-03-1998

Lengte: 1.92 m

Erik Huisken - hoofdblokkeerder

Geboren: 25-11-1979

Lengte: 1,98 m

Niels van Beek - spelverdeler

Geboren: 22-03-1989

Lengte: 1,88 m

Thomas Botter - hoofdblokkeerder

Geboren: 14-04-1997

Lengte: 1,98 m

Thijs Brabander - passer-loper

Geboren: 22-01-1995

Lengte: 1,88 m

Trainer/Coach

Jordan Weggelaar

0650446474

info@reflexkampen.nl

Teambegeleider(s)

Erik Huisken

0641286706

erik_huisken@hotmail.com

Erik Frijstein

fysiotherapeut

info@reflexkampen.nl

Uitslagen

4 FEBRUARI 2023ZALSMAN REFLEX HS 1 - SV DYNAMO APELDOORN HS 21-3
28 JANUARI 2023QOPPOCONSULT/AVV KEISTAD HS 1 - ZALSMAN REFLEX HS 13-1
21 JANUARI 2023ZALSMAN REFLEX HS 1 - RENSA FAMILY ORION HS 20-3

Stand

    GS PT
1 QoppoConsult/AVV Keistad HS 1 15 37
2 Sudosa-Desto HS 1 15 36
3 TOP Personeelsdiensten / DIO Bedum HS 1 15 32
4 SV Dynamo Apeldoorn HS 2 14 28
5 Webton Hengelo HS 1 15 27
6 Rensa Family Orion HS 2 13 26
7 Madjoe HS 1 15 23
8 VoCASA HS 2 15 16
9 Bruins Olhaco HS 1 15 15
10 Zalsman Reflex HS 1 15 10
11 Prima Donna Kaas Huizen HS 2 13 6
12 EVV Bultman-Hartholt HS 1 14 5

Speelschema

AH v. Mierlo/Reflex H1

11 February / 19.45 uur

TOP PERSONEELSDIENSTEN / DIO BEDUM HS 1 - ZALSMAN REFLEX HS 1

AH v. Mierlo/Reflex H1

18 February / 18.00 uur

ZALSMAN REFLEX HS 1 - MADJOE HS 1

AH v. Mierlo/Reflex H1

04 March / 18.00 uur

EVV BULTMAN-HARTHOLT HS 1 - ZALSMAN REFLEX HS 1

AH v. Mierlo/Reflex H1

18 March / 18.00 uur

ZALSMAN REFLEX HS 1 - BRUINS OLHACO HS 1

AH v. Mierlo/Reflex H1

25 March / 16.30 uur

SUDOSA-DESTO HS 1 - ZALSMAN REFLEX HS 1

Trainingstijden

Maandag

van 19.30 -21.30 ur

Ichtus Spelhal

Donderdag

van 20.30 - 22.30 uur

Reflexhal

Teamsponsors